Ubytování

Pokoje

Dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

 Více informací

Apartmány

Čtyř až pětilůžkové apartmány s oddělenými ložnicemi.

Více informací

Studio

Čtyřlůžkové studio s klimatizací a vlastní terasou.

Více informací

Chtěli bychom Vás přivítat v penzionu Michelle v ubytování v Českém ráji, který se nachází ve středu malebného kraje nazývaným Český ráj. Penzion je situován na kraji města Turnova přímo proti hradu Valdštejn, který je jednou z mnoha památek Českého ráje. Dále je od ubytování vidět Skalní město, zámek Hrubá skála, Trosky, Sedmihorky, Valdštejn, rozhledna Hlavatice a Kozákov. Český ráj je turisty velmi oblíbený pro jeho rozmanitost a krásu památek, hradů, zámků, vodních ploch a skalních měst.

U nás je možný pronájem apartmánů v Českém ráji.

U nás si vybere ubytování každý. Páry které si chtějí užít u bazénu, rodiny s dětmi, vášniví cyklisté i větší skupiny.

Ubytování Český ráj s bazénem je vhodné jak k ubytování párů, tak pro rodiny s dětmi.

Pokud hledáte pronájem apartmánů v Českém ráji. Penzion Michelle Vám nabízí pronájem pokoje, apartmánu, studia, nebo celého objektu.

Penzion provozujeme již od roku 2004 a chceme hostům nabídnout kvalitní, ale přitom levné ubytovani v Českém ráji s velkým vyžitím. V roce 2013 prošel penzion rekonstrukcí a byly zde vybudované nové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Snažíme se vyjít hostům vstříc a každý rok pro Vás připravujeme další nové věci pro příjemné prožití Vaší dovolené v Českém ráji.

Nyní jsou k dispozici dvou až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a čtyřlůžkové a pětilůžkové apartmány s oddělenými ložnicemi, kuchyňkou a sociálním zařízením.

Nově jsme pro Vás připravili studio, které není součástí žádného objektu, ale je v areálu penzionu Michelle, tudíž můžete využívat veškeré služby, ale máte své soukromí. Studio je čtyřlůžkové s kuchyňským koutem, sociálním zařízením a klimatizací. Ve studiu je manželské lůžko a palanda. U studia máte svoji terasu, kde si můžete v klidu posedět.

Pokoje jsou plně vybaveny včetně lednice. Při Vašem příjezdu jsou pokoje připravené včetně povlečeného ložního prádla.
Dva pokoje mají balkon z kterého je překrásný výhled do malebného kraje Český ráj.
Kuchyně jsou zde plně vybavené nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a indukčním vařičem.

Spolučenská místnost je přístupná z venku pro všechny hosty penzionu.


U našeho penzionu je velká zahrada vhodná k hraní pro Vaše děti, ale i pro Vás k zahrání fotbalu, basketbalu, benbingtonu, petangu. ale je zde místo i na volejbal.

K dispozici Vám je venkovní bazén s bezchlórovou úpravou vody, dětský bazén, probíhací vodotrysk, ruské kuželky, fotbalové braňky, volejbalová síť, pingpongový stůl, velké kryté posezení a pro děti velké pískoviště se skluzavkou, houpačkami, trampolínou a mnoho dalšího vyžítí

Pokud si budete chtít opéct nějaké maso, nebo buřty je tady pro Vás připravený altán s krbem, venkovní ohniště, nebo přenosný gril.

Pro cyklisty zde máme pro jejich kola velký zahradní domek, kde si mohou uzamknout svá kola.

Dále jsme pro Vás připravili možnost točeného regionálního piva Českého ráje "Rohozec",nealkoholické limonády a točeného bílého vína za přijatelnou cenu, kávovar s kávou, nebo pro děti s horkou čokoládou.

Podmínky ubytování COVID 19:
Momentálně není žádné omezení. Více informací ZDE...

 

Tento odstavec je pouze za účelem optimalizace webu.

 Ubytování Český ráj je jedním z nejvyhledávanějších ubytování v České republice. Nabízíme Vám ubytování Český ráj za jedny z nejlepších cen v regionu. Ubytování Český ráj leží v srdci Českého ráje na okraji města Turnov. Z ubytování Český ráj je překrásný výhled na Valdštejn, Hrubou Skálu, Trosky, Skalní město a Kozákov.
Pokud hledáte ubytování Český ráj vemte v potaz možnost ubytování u nás.

Ubytování Český ráj Vám nabízí ubytování s bazénem v Českém ráji. Penzion Český ráj.

Penzion Michelle - ubytování Český ráj

Kontaktujte nás

Penzion Michelle

U rybníka 70

511 01 Turnov

info@penzionmichelle.cz

+420 604 854 400