Stravování

Možností stravování je celá řada.
Ať již v našich plně vybavených kuchyních, tak v nedalekých restauracích.

Pokud se rozhodnete stravovat u nás, máte zde k dispozici plně vybavené kuchyňky se sklokeramickými varnými deskami, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.

V každé kuchyňce je k dispozici jak nádobí na přípravu jídel, tak talíře, příbory, hrníčky, skleničky na víno a plno dalšího nádobí.

U nás máte k dispozici točené pivo Rohozec, točenou limonádu a víno 24 hodin denně. Z teplých nápojů kávu, cappuccino a pro Vaše děti čokoládu. Vše najdete ve společenské místnosti. Pokud by jste si přáli jiné pivo z Českého ráje (Svijany) dejte nám prosím s předstihem vědět, abychom ho pro Vás obstarali.

Pokud si budete chtít přivézt vlastní chlazení a pivo, bude Vám napočítán poplatek za spotřebovanou energii ve výši 200,-Kč/den. Nebude umístěno ve vnitřních prostorách a bude nahlášeno před příjezdem.

Pokud se rozhodnete strávit Vaší dovolenou bez vaření, tak máte k dispozici plno restaurací a jiných podniků, kde Vám připraví jídlo dle Vaší objednávky. K dispozici mají jak hotová jídla, tak jídla na objednávku.


Pokud by jste měli zájem o polopenzi, je možné si ji objednat v restauracich vzdálených do 2.5 km.

Penzion Michelle - ubytování Český ráj

Kontaktujte nás

Penzion Michelle

U rybníka 70

511 01 Turnov

info@penzionmichelle.cz

+420 604 854 400