Vaše nejčastější dotazy

 Jak daleko jsou od sebe vzdáleny oba objekty?
    Objekty jsou od sebe zhruba 15 metrů.


Je k dispozici u penzionu bazén, dětské hřiště a jiné pro oba objekty?
   Ano vše je k dispozici jak pro oba objekty, tak i pro všechny hosty našeho penzionu. Z důvodu omezování ostatních hostu a škod na zařízení je zakázáno skákat do bazénu. K těmto účelům můžete využít koupaliště v Turnově, nebo jiné v okolí.


Je v kuchyňkách nádobí?
    Ano kuchyňky jsou plně vybavené.


Jak si zarezervovat u Vás pobyt?
    Buď e-mailem, přes objednávkový formulář, nebo telefonicky. Na Váš dotaz ohledně možnosti ubytování Vám sdělíme, zda máme volno ve Vámi poptávaném termínu. Pokud máme obsazeno navrhneme Vám jiný termín.


Jak probíhá platba za ubytování?
    Na letní prázdniny vybíráme zálohu na pobyt. Doplatek po příjezdu v hotovosti, nebo vše předem převodem na bankovní účet nebo složenkou. Pokud Vám zaměstnavatel přispívá na dovolenou vystavíme Vám fakturu dle Vašich požadavků.


Máme si sebou vzít ručníky?
    Ručníky poskytujeme na požádání. Většina si vozí svůj, tak proto na požádání.


Je možné připojení k internetu?
    Ano v celém areálu je wifi pokrytí.


Pokud si přivezeme kola je možné je u Vás uzamknout?
    K dispozici máme zahradní domek, kde si můžete uzamknout Vaše kola.


Máme si vzít své povlečení?
    Nemusíte. Po příjezdu budete mít postele povlečené a připravené.


Jak je to s ledničkou?
    Každý pokoj má svojí ledničku. V apartmánu je lednička v kuchyňce.


Je možné parkovat poblíž?
    Parkování je možné zdarma u objektu.


Jaká je cena za ubytování?
    Cenu si můžete jednoduše spočítat sami dle platného ceníku. Pokud budete chtít spočítat celkovou cenu od nás, rádi Vám ji zašleme na e-mail.


Od kdy je možné se u Vás ubytovat?
    Ubytovat je možné po 14:00 hod. Pokud přijedete dříve mužete si zde nechat věci, ale na pokoj Vás pustíme až po řádném úklidu.


Do kdy musíme vyklidit pokoj?
    Pokoj je nutné vyklidit do 9:30 hod. Po Vás máme další hosty a my musíme provést pečlivý úklid. Pokud si zde bute chtít zanechat auto a jít na výlet je to možné.


Kde je možné si dát točené pivo, limonádu, víno nebo kávu?
    K dispozici máme automat na pivo, kde si můžete načepovat sami dle libosti a v kteroukoliv dobu. Máme pro Vás k dispozici automat na kávu, čokoládu a cappuccíno. Vše je Vám k dispozici 24 hodin denně. (Pokud si přivezete vlastní chlazení, nebude toto umístěno ve vnitřních prostorách penzionu a bude Vám naůčtována elektrická energie 100,-Kč/den.)


Je u Vás možnost grilování?
    Ano můžete si opéct v altánu s krbem, nebo na otevřeném ohništi. Rošt na opékání a vidličky jsou k dispozici. Dřevo na opékání je nutné si sehnat sami. (Velice se za tuto nepříjemnost omlouváme. V minulosti jsme měli dřevo k dispozici, ale pokud si hosté říkali je to zdarma, tak za večer byli schopni spálit vše. Prosíme nevozte si elektrické grily.


Je u Vás možnost sportovního vyžití?
   
Ano přípravili jsme pro Vás fotbalové branky, basketbalový koš, ping pongový stůl, trampolínu, dětské hřiště s pískovištěm, velkou zahradu a plno dalšího vyžití.


Co se škodami, které způsobíme?
   
Všechny škody jak na zařízení, tak vybavení si budete muset uhradit sami v plné výši, pokud ste si neuzavřeli pojištění.

Penzion Michelle - ubytování Český ráj

Kontaktujte nás

Penzion Michelle

U rybníka 70

511 01 Turnov

info@penzionmichelle.cz

+420 604 854 400